Jak použít sérum na řasy

Kdo by nechtěl dlouhé a krásné řasy? Všechny ženy dělají to, co je v jejich silách, aby zlepšily stav svých řas. Je důležité si uvědomit, že řasenky a umělé prodlužování řas má spíš opačný efekt. Momentálně jsou séra na řasy ta jediná přírodní věc, co vám pomůže řasy vylepšit. Jak správně sérum na řasy použít? Pohodlně se usaďte a čtěte dál.

Krok 1 – Odstranění make-upu

Většina, možná i všechny produkty nefungují, pokud jsou použity na nečistou pleť. Aktivní činitele se nemohou dostat skrz make-up a ostatní nečistoty. Oční stíny, korektor, olejové oční krémy zabraňují přírodním ingrediencím séra dostat se ke kořenům řasy a využít svůj plný potenciál. Vždy svou kůži před použitím séra důkladně očistěte. Vysušte svou kůži ručníkem tak, aby na víčkách nebyla žádná voda. Většina sér na řasy se doporučuje použít před spaním, což je i tak moment, kdy svou kůži čistíte.

Krok 2 – Aplikace

Jakmile je vaše kůže čistá, použijte sérum podle instrukcí od výrobce. Většina sér má malý kartáček, který se podobá kartáčku od tekutých očních linek. Měli byste aplikovat sérum od vnitřního koutku oka po celé délce víčka až k vnějšímu koutku oka. Není potřeba aplikovat sérum na obě linky, jelikož sérum se samo roznese při mrkání. Některá séra mají kartáček jako řasenka a stejně tak se aplikuje, tedy tahy od kořínků po konečky řas. Všechny séra na řasy obecně stimulují růst jakýchkoli chloupků, tedy všechna séra lze použít i na obočí, ačkoli to výrobce nezmiňuje.

Krok 3 – Léčba

Růst řasy trvá od 90 po 150 dnů, což je i normální doba pro sérum, než by mělo začít fungovat. Pokud výrobce slibuje dokonalé řasy během 10 dnů, to prostě nemůže být pravda. Řasám trvá, než narostou a pokud chcete vidět výsledky, musíte jim dát alespoň 6 týdnů. Pro nejlepší výsledky používejte sérum vždy před spánkem, aby měly aktivní činitele dost času dostat se do folikulu řasy.

Krok 4 – Pokračujte v používání séra pravidelně

I to nejlepší sérum nebude fungovat, pokud budete zapomínat na jeho aplikaci. Ačkoli se to může zdát jako moc extra práce, zabere Vám to jen 3 sekundy a po chvíli se to stane součástí Vaší rutiny před spaním.