Jak sérum na řasy funguje?

Efektivní sérum na řasy by mělo fungovat podle slibů výrobce. Podle svých přísad by mělo zhustit, prodloužit řasy. Některá séra můžou jen zvlhčit nebo vyživit řasy bez přidání extra objemu. Co to zapříčiní? A co vůbec sérum na řasy je?

Aby bylo sérum na řasy efektivní, je několik věcí, co musí splňovat. Dobrý aplikátor, dobré složení bohaté na aktivní činitele a metoda aplikace.

Složení séra by mělo být založeno na přírodních ingrediencích, které by měly být bezpečné a efektivní.

Esenciální oleje, vitamín E a B5 urychlují růst řasy a prodlužují životnost řasy. Přírodní složení zjemňuje kůži a poskytuje hlubokou hydrataci a výživu řasovému folikulu i samotné řase. Nikdy by nemělo docházet k podráždění, svědění, zarudnutí nebo otékání. Pokud se tak stane, produkt přestaňte používat a kontaktuje svého lékaře. Je však nutné si uvědomit, že někteří lidé jsou obecně o dost citlivější, abyste zjistili, zda právě u vás vypukne podráždění, aplikujte nejdříve trochu séra na vnitřní část vaší paže a počkejte, zda se objeví nějaká nechtěná reakce. Toto je nejrychlejší cesta, jak se ujistit, že je pro vás sérum bezpečné.
Aplikátor hraje v léčbě sérem velmi důležitou roli. Kartáček by měl být malý a špičatý, aby byl schopen dostat precizně sérum tam, kam je potřeba. Moc velký nebo tlustý aplikátor by nemusel být schopen nanést sérum rovnoměrně. Séra s řasenkovými kartáčky nejsou považovány za příliš efektivní, jako ty se špičatým aplikátorem. Řasy se sice mohou zdát silnější, zářivější a zdravější, ale nebudou delší a tlustší.
Často nevěnujeme pozornost tomu, jak vlastně sérum nanést. Začněte od vnitřního koutku oka, naneste sérum přesně na oční linku až ke vnějšímu koutku oka. Pokud použijete sérum před spaním, není nutné ho dávat na spodní linku, sérum se během spánku dostane z horní na spodní linku automaticky.