LASHCODE Sérum na řasy

Věřte tomu, nebo ne, ale sérum Lashcode je jedním z nejlepších sér na trhu. Pokud jste doposud nevyzkoušeli žádné sérum na řasy, pak máte skvělou příležitost vyzkoušet rovnou to nejlepší! Lashcode je opravdu trefou do černého!

O jeho efektivitě se přesvědčíte téměř ihned poté, co jej vyzkoušíte. Sérum se hodí i uživatelům s citlivou pokožkou či kontaktními čočkami. Lashcode byl dermatologicky testován a z výsledků je jasné, že jej může užívat opravdu každý.

Toto sérum nabízí uživatelům celou řadu skvělých účinků, díky kterým je světelné roky před svou konkurencí. Lashcode je objemný produkt, který díky své efektivitě vydrží opravdu dlouho. Za férovou cenu tak získáte vysokou kvalitu a rychlé výsledky.

Hlavním úkolem Lashcode je stimulace růstu nových řas.

Vaše oči budou díky účinku séru zvýrazněny. Může za to efekt milionu řas, který sérum zajišťuje! Lashcode celou řadu žen osvobodil od nutnosti užívání falešných řas. Řasy budou tak krásné, že na ně budete řasenku nanášet spíše jen ze zvyku, než z nutnosti.

Nebudete potřebovat oční linky, tužky či řasenky. Lashcode dodává přírodním řasám 50% prodloužení a zahuštění! Kromě toho bude zdvojnásoben jejich objem. Díky tomu se konečně budete moci rozloučit s falešnými řasami a užívat si krásu vašich pravých, přírodních řas. Lashcode je volba, která vám zajistí nádherné, silné a uhrančivé řasy!

Je jedno, jestli vás trápí krátké, světlé či řídnoucí řasy, jelikož produkt efektivně řeší všechny tyto problémy.

Nejen, že Lashcode řasy prodlužuje, zahušťuje a zkrášluje, ale také je udržuje zdravé. Během prvních týdnů léčby budou řasy viditelně silnější. Sérum také udržuje optimální úroveň hydratace a pečuje o pokožku očních víček.

Aplikace je rychlá a snadná: aplikujte produkt jednou denně (např. večer po odlíčení) na suchou pokožku víček (aplikace jako u očních linek). Produkt se rychle absorbuje a poté posílí vlasové folikuly od prvního dne. Stačí k tomu jeden jediný tah, který vám zajistí krásné, husté a zdravé řasy!

PLUSY

  • Stimuluje růst, prodlužuje a zahušťuje řasy.
  • Zajišťuje optimální hydrataci.
  • Má vyživující účinek na pokožce víček.
  • Aplikace je velice snadná.
  • První účinky jsou viditelné již za několik týdnů.

MÍNUSY

  • Dostupné pouze v online obchodech

webová stránka: lashcode.cz