Sérum na řasy: typ kartáčku

Jak často se stalo, že jste vyhodili produkt jen proto, že jste prostě na zbytek v lahvičce nedosáhli, nebo byl problém s víčkem? Alespoň pár, že? Snadná aplikace a k použití snadné balení není jen „fajn mít“, je to doslova nutnost. Většina sér je v plastikových nebo skleněných lahvičkách, které z hygienických důvodů neobsahují víc, jak 4ml produktu. Možná to zní divně, ale čím méně produktu v lahvičce, tím lépe. Okolí očí je velmi citlivé a náchylné k infekcím. Je lepší nenechat bacily množit se v našem séru na řasy.

Je vždy lepší zakoupit dvě lahvičky séra, než jednu velkou.

Typ kartáčku séra je extrémně důležitý a závisí na něm úspěch celé léčby. Kartáček by měl být malý a špičatý. Moc tlustý aplikátor nenanese produkt rovnoměrně a nedosáhne na malé řasy těsně na lince u oka bez toho, abychom se vyhnuli oku samotnému. Kartáčky podobné těm z řasenky nikdy nedosáhnou ke kořínkům, tudíž nepatří k těm nejefektivnějším. Séra s řasenkovým kartáčkem by se měla používat jako léčba řas, pokud třeba máte prodloužené řasy a ty tak potřebují regeneraci. Pokud máte prodloužené řasy, nemůžete použít řasenku nebo kulmu na řasy, ale je potřeba řasy nějak vytvarovat. Použít tedy sérum s řasenkovým kartáčkem se v takovémto případě doporučuje.

Sérum na řasy pro každého

Sérum na řasy je univerzální produkt krásy. Ženy je milují, ale roste také zájem mužů. Vždy se říkalo, že žena musí být pěkná, ale dnes se o sebe chtějí starat i muži a nechtějí, aby jejich potřeby byly přehlíženy. Dřív muži používali maximálně mýdlo a pěnu na holení. Tato doba je pryč. Dnes má každá kosmetická společnost kolekce pro „ošklivější“ pohlaví. Naštěstí pro sérum na řasy neplatí žádné limity, co se týká pohlaví. Všechny produkty na řasy mohou být používány jak ženami, tak muži a výsledky budou stejné.

Hlavní role séra je udělat řasy tlustší a prodloužit je. Během procedury je řasový folikul vyživen a hydratován a může tak produkovat tlusté a zdravé řasy. Dobré sérum na řasy je nepostradatelné pro ty, kteří prošli nemocí a teď chtějí zpět ztracené řasy a obočí. Jakmile je potřeba urychlit růst řasy a prodloužit její životnost, sérum na řasy je jediná odpověď. Jakmile je řasa optimálně stimulována, může začít růst během 14 dnů a vypadnout později, než normálně.

Nespočet dermatologických testů bylo provedeno před tím, než se sérum na řasy vůbec dostalo na trh. Každý produkt byl testován na stovkách dobrovolníků, aby se vyloučily všechny vedlejší efekty. Okolí očí je extrémně jemné a citlivé, proto všechna séra musí splňovat všechny podmínky.

Složení každého séra je přírodního původu z ovoce a rostlin. Žádné z nejlepších sér nebylo testováno na zvířatech.

Pokud jste právě po chemo nebo radioterapii, můžete začít používat sérum na řasy ihned beze strachu z podráždění. Vždy si před použitím přečtěte manuál. Před použitím séra si vždy vyjměte kontaktní čočky, pokud nějaké nosíte. Pokud jste hodně citliví, nejdříve aplikujte sérum na zápěstí a počkejte, zda se po pár minutách neobjeví alergická reakce.